GönderenKonu: Hoşgeldiniz  (Okunma sayısı 4855 defa)

19 Temmuz 2011, 12:59:37
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...

Outlandish'in Tek Türk Fansitesi ve Forumu OutlandishTR.com'a Hoş Geldiniz
Daha önceden de bildiğiniz gibi morolarımızın tek Türkçe forumu olan "Outlandish-tr.com" Türk moroların vazgeçilmez mekanı haline gelmişti.Fakat siteyi kuran arkadaşlarımızın yoğun işlerinden dolayı sitemiz el değiştirdi.Daha sonra ise aksilikler peşi sıra gelmeye devam etti ve forumumuzdan tamamen yoksun kaldık.Tabii ki Facebook'un hayatımıza iyice girmesi de cabası oldu.Hatta sizi şu Facebook bağımlılığından kurtaralım diye siteye,  Facebook'u anımsatan eklemeler yaptık.Bunu aşağıdaki açıklamalarla daha iyi anlayacaksınız:)
Bundan sonraki uzun bi süre Türk morolar için tek yer elmoro4life'daki kuytuda kalmış Türkçe köşemiz oldu.Uzun zamandır birkaç morodan gelen istekler üzerine tekrar böyle bir sitenin açılmasının yararlı olacağı kanısına vardık.Tabii ki aşırı bir üye patlaması beklemiyoruz fakat en azından Türk Moroların elini attığında albümlerini, kliplerini bulabileceği ve bir mesajla tüm moroların birbirinden haberdar olabileceği bir mekan oluşturmak istedik.Kesinlikle herhangi bir kar amacımız yok, elimizden geldiğince siteyi reklamlarla kirletmemeye çalışacağız, yani hatta zarar amacımız var:p Ama bu amacı kutsal bir görev olarak kabul ediyor ve layıkiyle yerine getirmeye çalışacağımıza namusumuz ve şerefimiz üzerine..Neyse sadece söz veriyoruz(:
Şimdi forumla ilgili birkaç bilgilendirme yapmak istiyorum:

-Sitedeki Manşet Haber Sistemiyle Sizlere Outlandish Haberleri için İlk defa kullanılacak bir haber dizisi sunuyoruz.Diğer haberler ise gene Anasayfa'dan Manşet Haberlerin Altında Eklenecektir.Daha altta ise forumda son konuşulan konulara göz gezdirebilirsiniz.
-Üstteki Galeri sekmesinden ise Fotoğraflara ve Videolara ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu sekmedeki Home'un yanındaki Diğer Galerileri de Göster yazısına tıkladığınızda Outlandish ile birlikte, koyulan tüm sanatçıların fotoğraf ve video arşivine ulaşabilirsiniz.
-Yine üstte bulunan Download sekmesinden videoların ve albümlerin download linklerine ulaşabilir ve aynı zamanda sizde bulunan şarkıları diğer üyelerle paylaşmak için Upload edebilirsiniz.
-En Altta Bulunan Who's Online sekmesinden Online üyelerle konuşabilirsiniz.
-Forumda bölüm ve kategorilerin üstünde bulunan Chat Box ile "Toplu Moro Konuşması" yapabilirsiniz.
Geriye kalan birçok özelliği forumu kullandıkça öğreneceksiniz.Umarız Memnun Kalırsınız...
OutlandishTR.com Yönetimi...
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2011, 17:30:46 Gönderen: kArAkiF »

kArAkiF 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: smee (26 Ağustos 2011, 07:20:25), ocean_blue (21 Ağustos 2011, 23:13:05), outland (17 Ağustos 2011, 14:39:06)
20 Aralık 2011, 15:27:28
Yanıtla #1
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
bir hoşbulduk diyen olmamış ilk ben diyeyim o halde adet yerini bulsun.. x) HOŞBULDUK...
böyle boş görünce başlığı ilk mesajımı buraya yazasım geldi.. =)
şifremi unutmam ve üye olduğum mailimide kaybetmem sonucu uzun süre giremedim siteye malesef..daha yeni girebildim mailime ve hemen şifremi aldım..
okunmamış mesajlarıma bir göz attımda site kısa sürede bayağı yol katetmiş ellerinize sağlık,emeğinize sağlık... x)

20 Aralık 2011, 15:40:03
Yanıtla #2
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
O zaman tekrar hoşgeldin sefalar getirdin .Sonunda siftahı yapabildin, tebrik ediyorum :D madem öyle seni de bundan sonra düzenli olarak görmek istiyoruz buralarda haberin olsun :) artık bahanen de yok :p

20 Aralık 2011, 15:45:44
Yanıtla #3
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
benim için tek mesaj sayısına sahip olmak utanç verici zaten..  :p
ayrıca hızlı bir dalışla  şimdiden bir istek listesi bile yaptım  :)))

20 Aralık 2011, 15:47:19
Yanıtla #4
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
o zaman listenizi de en yakın zamanda bi gözden geçirmek isteriz efenim ;) :p

22 Nisan 2012, 20:26:19
Yanıtla #5
ben de şifremi unutmuştum ve twitterdan takip etmeye çalışıyordum,ygs de vardı giremedim.Ama site çok hoş olmuş ve aradığım her şey var,çeviriler,haberler:)Emeğinize sağlık

24 Nisan 2012, 08:16:41
Yanıtla #6
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
ben de şifremi unutmuştum ve twitterdan takip etmeye çalışıyordum,ygs de vardı giremedim.Ama site çok hoş olmuş ve aradığım her şey var,çeviriler,haberler:)Emeğinize sağlık
Hoşgeldin sefalar getirdin betül moro :D iyi madem bundan sonra daha sık görürüz seni de inşallah :D

24 Nisan 2012, 18:27:52
Yanıtla #7
Hoşgeldin sefalar getirdin betül moro :D iyi madem bundan sonra daha sık görürüz seni de inşallah :D
:Dtabi tabi valla çok beğendim bu siteyi,micheal sikkofield dan önce buraya giriyorum artık :p Daha lys var ama :karisik:

16 Eylül 2012, 14:37:10
Yanıtla #8
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 177 Mesajı Toplam
    283 Kere Beğenildi
şimdi anlamadım ben olayı
forumun açılışı için mi bu
yoksa yeni katıldığım için üstüme alınabilir miyim

her halükarda kalpten hoşbulduk morolar

16 Eylül 2012, 18:46:44
Yanıtla #9
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
bir karşılama konusu olmakla birlikte, aynı zamanda bir kaynaşma konusu burası morocan :D aramıza hoşgeldin :welcome:

16 Eylül 2012, 19:02:43
Yanıtla #10
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 177 Mesajı Toplam
    283 Kere Beğenildi
bir karşılama konusu olmakla birlikte, aynı zamanda bir kaynaşma konusu burası morocan :D aramıza hoşgeldin :welcome:

sağolasın üstadım

12 Ağustos 2013, 20:44:05
Yanıtla #11
: hoşbuldukk !   :utanmis:

12 Ağustos 2013, 22:28:13
Yanıtla #12
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 177 Mesajı Toplam
    283 Kere Beğenildi
fotoğraftaki sen misin moro?
forum kullanıcıları olarak pek böyle bir alışkanlığımız olmadığını fark ettim şu an :}

hoşgeldin...

12 Ağustos 2013, 23:05:36
Yanıtla #13
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz efenim :D