GönderenKonu: Türkiye'de konser olsa..  (Okunma sayısı 3795 defa)

10 Nisan 2012, 20:12:55
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
morolar az önce dibe vurduğum konser görüntüleri beni 345345787'inci defa türkiye'de konser verseler hayallerini kurmaya itti. :D görüntülerdeki şahısların kritiğini yapıcak olursak: sürekli kalkıp dolanan insanlara iki farklı topikte sövmeye gerek yoktur heralde :D daha öndeki arkadaşlara bakıcak olursak müthiş bir konsantrasyonla kayıt yapıyorlar. öyle ki konserde olduklarını unutmuslar adeta. aman  görüntü sallanmasın titremesin diye alkışlamıyorlar hatta bir aicha konser klasiği olan 'put your hands up in the air like this'e bile katılmıyorlar  :p şaşılası bir ciddiyetleri var vesselam :D türkedeki olası konserde o arkadasların görevini akif ya da away üstlenir diye tahmin edesim geldi. :))) tabii ki çıldıran deliren coşan kopan tipler de var ama baya arkalarda olcaklar ki sesleri geriden geliyor.  ::) yine hayalimize geri dönersek ben yanıma reyyanı da alır, o kalabalığı ön sıralara taşır, sesim 10 gün felçli kalıcak hale gelene kadar çığlık atar yanımda çekim yapan arkadaşların bir dizi küfürlerine maruz kalırdım heralde delirockcı  :delikiz: ama OLun da çılgınca alkışlayan kalabalığı sevdiğini kimse görmezden gelemez heralde :D bir de daha normal insan profili çizen arkadaşlar var. şarkıların nakaratlarına normal boyutlarda eşlik edenler hani.  :) o tipe de kafı  ve büşrayı yakıştırdım sanırsam  :utanmis: ama itiraf etmeliyim bazı konserlerde organize bir şekilde çıldıran insanların fotolarını falan paylaşıyo ya waqas, pek bi imreniyorum. keşke biz de yapabilsek diyorum  :(
siz ne düşünüyorsunuz morolar? isim verdiklerimi yanlış yerlere yakıştırmış olabilirim hatalıysam press 9 :D
geveze fatima's hand olmayan konserin coşkusu içinde bildirdi efenim :D

10 Nisan 2012, 20:47:24
Yanıtla #1
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
bayıldım ben bu hayale delirockcı reyyan'ın konumu doğru kendisi de tasdikledi :) ayrıca fatma benim rüyama göre sen konsere gelemiyosun ki :cigara:
aa yoksa sen benim rüyaya karşılık olarak mı bana bi konum belirlemedin :D

10 Nisan 2012, 21:00:09
Yanıtla #2
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
hahaha aşkolsun şeyma :D hayır sadece senin konumunu kestiremedim  :utanmis: yani çıldırmış kalabalık sana fazla gelebilir belki ama şarkıları mırıldanmak da az olur sanki  :p tamam. seni tam o iki grubun arasına oturtalım istediğin zaman istediğine katıl. oldu mu? :D ayrıca benim hayalim senin rüyandan çok daha insaflı!  :cigara:

10 Nisan 2012, 21:27:43
Yanıtla #3
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
bak orası doğru seninki daha insaflı oldu :D tespitin de doğru aslında bende kendime bir yer bulamadım :D sakin olurum ama ilerleyen vakitlerde çok heyecanlanıp reyyanla sana katılabilirim :D

10 Nisan 2012, 21:34:21
Yanıtla #4
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
aynen morocan böyle çok da çıldırmam yani iyi bi tespit olmuş, hatta 2 gün önce süper bi kamerayla bi konseri baştan sona kaydettiğimin hayalini kurdum itiraf edeyim :D (bunu dandik dandik kameralarla konser kaydı yapan moroların videolarını gördükten sonra düşündüm :D )

10 Nisan 2012, 21:44:14
Yanıtla #5
  • Genel Moderatör
  • Hatırı Sayılır Moro
    • awayclose
  • 69 Mesajı Toplam
    158 Kere Beğenildi
    • Outlandish Video Blog
elimde olsa çığlık atanları teker teker toplayıp dışarı atarım.  :caveman:

Outlandish Video Blog:
Gezegenin en geniş Outlandish video arşivi!;http://facebook.com/OutlandishVB

Awayclose 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: reyyan_c (15 Nisan 2012, 23:41:26), outlandsami (11 Nisan 2012, 13:13:56)
10 Nisan 2012, 23:02:10
Yanıtla #6
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
insaf şeyma. sen yerini bilemiyorsan ben nasıl bulayım :D
akif o hayali senin adına ben de kurdum desem? :D
away olurda konser olursa istanbulda, senden olabildiğince uzak durmam gerektiğini yazdım kenara :D
yani aslında böyle konustuğuma bakmayın, bu hale gelmeye şarkı bittikten sonra alkışlamayan kalabalığı gördükten sonra karar verdim wtf

10 Nisan 2012, 23:21:42
Yanıtla #7
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
hangi kalabalıkmış o öyle?! nasıl alkışlamazlar :karisik:

10 Nisan 2012, 23:53:15
Yanıtla #8
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
tam hatırlamıyorum bugün izlediğim milyon videodan birinde. alkışlamıyor değiller de geç ve az volumlü alkışlıyolar  :grr: beni deli etmeye, daha güzel bir konser hayali kurmaya yetecek kadar :D

11 Nisan 2012, 12:54:06
Yanıtla #9
  • Has Moro
  • 110 Mesajı Toplam
    191 Kere Beğenildi
Yettim fatma    :coolboy:

Şimdi öncelikle belirtmeliyim ki çığlık atmam  :D  çekimlerde çığlık duyduğumda ben de sinir oluyorum. eşlik et kardeşim OLun buna ihtiyacı var, nitekim çok mutlu görünüyolar seyirci şarkıya katıldığında.
ama kalabalığı yararak en öne geçmek , tüm şarkılara eşlik etmek, Aisha'da kol sallamak, "barış"  mesajları vermek, yani anı yaşamak noktasında seninleyim fatmaaa :D her yeni şarkıda ne halde oluruz bilemiyorum, durumu ne zaman idrak ederiz onu da bilemiyorum :D ayrıca beni konser paklamaz, soundcheckte de olmalı ve izlemeliyim. hatta gidip 2 çift laf etsem benden mutlusu yok vesselam  :(

benim hayallerimde resim çekmek, videoya almak ve konseri izlemek arasında kalan bir reyyanın stresi de var. kayıt yaparken izlediğim şeyden bişey anlamıyorum ben, o yüzden yanımda nikonlu bir anti-moro kanki getirip bu işleri ona yükleyesim var   :cigara:

Çok mu uçtuk ne .

11 Nisan 2012, 13:15:21
Yanıtla #10
  • Çaylak Moro
  • **
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
hıhı çok yaratıcıymışsın fatma

konsere gitceksiinz gtceksinizde orda video çekmeniz eksik kalcak hiç anlmaıyorum o video çekme olayını anı yaşa  :p

11 Nisan 2012, 23:30:05
Yanıtla #11
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
süper partner seçmişim o zaman reyyan :cak:
kayıt yaparken izlediğim şeyden bişey anlamıyorum ben, o yüzden yanımda nikonlu bir anti-moro kanki getirip bu işleri ona yükleyesim var   :cigara:

aklın yolu bir :D aynısı benim de kurguladığım birşeydi :D hatta o müthiş işleri başaracak olan fena fedakar arkadaş kontenjanı için son iki kişiyi oyluyodum kafamda ki aslında hiç de ekstaradan uğraşmaya gerek olmadığını, akifle awayin zaten kendiliğinden o görevi üstlendiğini idrak ettim :))) bundan sonrası konser öncesinde onlara teşvik ve teşekkür dolu bir konusma yapıp konser de sesimizin onlara gitmeyeceği bir konuma yerleşip anı yaşamak olur  :dans:
uçmadık bu başka bişey  :o antidepresana falan başlamamız lazım o derece :D
sami, seni de kestirememiştim yanımızda yerin var  ;) zira aicha da el sallayan iki kişi fazla acınası bir tablo olur  :p

fatimas hand 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: reyyan_c (14 Nisan 2012, 18:46:23)
12 Nisan 2012, 21:15:52
Yanıtla #12
  • Çaylak Moro
  • **
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
yok ben ne anlarım konserden ben bilmem beyim bilir

14 Nisan 2012, 18:38:33
Yanıtla #13
  • Çevirmen
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 57 Mesajı Toplam
    110 Kere Beğenildi
çığlık atmadan sarkılara eşlik edip, aicha da el sallayıp, şarkı bitiminde çılgınca alkışlayamaz mıyım :D

smee 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: kaf dagli (15 Nisan 2012, 23:36:51)
14 Nisan 2012, 19:14:25
Yanıtla #14
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
ideal kalabalığın bir ferdi olursun o zaman bence  ;)
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2012, 19:16:24 Gönderen: fatimas hand »

14 Nisan 2012, 19:22:12
Yanıtla #15
  • Çevirmen
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 57 Mesajı Toplam
    110 Kere Beğenildi
ee o zaman olsun artık konser, biz hazırız :kop:

15 Nisan 2012, 23:33:36
Yanıtla #16
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 61 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
hihi hayaline sağlık güzel olmuş hakkaten.. bence de ben çığlık atmam  :) ama tabii ki alacağımız tavır ortama göre değişecektir...çığlık atması gerekilen yerde birileri çığlık atmalı die düşünüyorum kimse çığlık atmazsa da üzülmeyin düdüğüm var benim düdük çalarım ben çığlık gibi oluyor o.
ama çok çığlık çığlığa bir ortamda olursa olmaz şimdiden anlaşalım..sevdiğim şarkılarda rahatsız edici bir çığlıkla karşılaşırsam örüğünden tuttuğum gibi  şekil a :caveman: kapı dışarı ederim ben de  ya da büyük ihtimalle ben edemem hazır eli değmişken away'e  ispiklerim ;)
hasılı güzel olur konser olsa

17 Nisan 2012, 00:04:05
Yanıtla #17
  • Çevirmen
  • Has Moro
  • 151 Mesajı Toplam
    314 Kere Beğenildi
türkiyede konser olsa durmadan çekim yapardım heralde :D her anlarını karelerdim  :kalpver:

Etiket: