GönderenKonu: Cafcaf Mizah Dergisi  (Okunma sayısı 5981 defa)

10 Mart 2012, 18:46:47
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
merhaba morolar uzun zamandır sizinle paylaşmak istediğim bir site var. aslında site değil dergi. cafcaf mizah dergisi. ama bu mizah dergisi otobüste minibüste evde yolda parkta kısacası insan içinda açıp okuyabileceğiniz cinsten. zaten sloganı da temiz mizah. mizahın küfürden ve cinsellikten ibaret olmadığını düşünen ve bunu ispatlayan bir kadro tarafından çıkarılıyor. yusuf kot, emre bilgiç, yasir eryılmaz gibi usta çizerlerin yanında keskin kalemi ve sert eleştirileriyle akıllara yerleşen bülent akyürek ve ekrandan tanıdığımız ulvi alacakaptan gibi isimlari de bünyesinde barındırıyor. bidiğim kadarıyla sadece istanbulda satılan bu dergi yaklaşık bir yıldır 3 ayda bir çıkıyor. öncesinde aylık bir dergiydi güzel günlerdi.. neyse ciddiyeti bozmayalım,   fakat istanbullu değilseniz de dergiye ulaşmak aktif olarak kullandıkları facebook hesabı ve sık sık güncelledikleri internet sayfaları sayesinde mümkün. buyrunuz linkleri http://www.cafcafdergisi.net/  http://tr-tr.facebook.com/CafCafMizah
valla bana reklam için para falan vermediler :p tanıtım için neden bu kadar özendim ben de bilmiyorum :D neyse ben çok severim bu dergiyi morolar. sizinde ilginizi cekebileceğini düşündüm. mutlu kalın efenim  ;)

fatimas hand 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: reyyan_c (10 Mart 2012, 18:50:33)
10 Mart 2012, 18:56:41
Yanıtla #1
  • Has Moro
  • 110 Mesajı Toplam
    191 Kere Beğenildi
CafCaf gülmekten öldürmez ama eğlendirir. gerektiğinde inceden dokundurarak tebessüm ettirir, seviyelidir, ailecek okunabilir  :music:
güzel paylaşım kanımca fatiimaa  :happy:

10 Mart 2012, 19:03:54
Yanıtla #2
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
sağolasın reyyan. destek güzel şey  :) ama lütfen 'güldürmüyor diyengillerden olmadığını söyle bana  :p

10 Mart 2012, 19:12:29
Yanıtla #3
  • Has Moro
  • 110 Mesajı Toplam
    191 Kere Beğenildi
Yukarda dedim ya gülmekten öldürmüyor, öyle bi beklenti içinde okursan evet güldürmez. morolar da okurlarsa hayal kırıklığına uğramasınlar diye dedim bunu zaten  :)
ama gülmüyorum dersem yalan söylemiş olurum, lys dönemiyle ilgili bir karikatür vardı ona çok gülmüştüm :D yani sonuç, güldürmüyor diyengillerden değilim :D

10 Mart 2012, 19:29:10
Yanıtla #4
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
hah. o zaman sorun yok  ;)

10 Mart 2012, 19:48:15
Yanıtla #5
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
ulvi alacakaptanla fotom var benim yeaa :coolboy:

10 Mart 2012, 20:05:01
Yanıtla #6
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
akif resmen bu yorumu yazarkenki çocuksu mutluluğun gözümün önüne geldi resmen  :delikiz:

10 Mart 2012, 22:16:02
Yanıtla #7
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 61 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
ilk çıktığı zamanlarda yakından takip ediyordum CafCaf'ı ben de hatta bir aralar abonesiydim bile sonra ne oldu bilmiyorum ama bağlarım koptu , biraz dergiyle biraz da benle ilgili sanırım. Facebook'ta da beğenmeye üşeniyordum iyi oldu fatimas hand senin vesilenle beğeneyim şimdi  :)

yusuf kot'un köşesini çok beğeniyordum ben. cafcaf hiçbir şey yapmasa bir hamza, bir ömer faruk dönmez kazandırmıştır bize ama eleştirilere de katılıyorum bir şey eksik o aşılamadığından 'heh oldu' diyemiyorum

10 Mart 2012, 22:51:21
Yanıtla #8
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
valla ben gülüyorum :) cafcaf neden güldürmüyor diye de bir soru dolaşıyo, onları anlamıyorum.
ahmet altayın köşesi de favorimdir :)

10 Mart 2012, 22:53:20
Yanıtla #9
  • Çaylak Moro
  • **
  • 13 Mesajı Toplam
    25 Kere Beğenildi
Dipnot: ben ankaradayım, buralarda da var cafcaf  ;) :)

11 Mart 2012, 00:00:40
Yanıtla #10
  • Çaylak Moro
  • **
  • 20 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Cafcaf’a aslında ben pek gülmüyorum ama dergiyi önemsiyorum en azından mizahta kendinden olmayanı aşağılamaya yer vermiyor :) Ayrıca Emre Bilgiç’i çok severim . Ki şansıma bakın, aynı okulda olduğumuzdan, kendisinden karikatür dersi alma bahtına ermiştim pammık gibi bi insan (:

11 Mart 2012, 16:01:03
Yanıtla #11
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
seni kıskandım şu an :)

12 Mart 2012, 20:19:17
Yanıtla #12
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
Facebook'ta da beğenmeye üşeniyordum iyi oldu fatimas hand senin vesilenle beğeneyim şimdi  :)
 cafcaf hiçbir şey yapmasa bir hamza, bir ömer faruk dönmez kazandırmıştır bize

beğenmeye üşenmek nedir morom ya :D ömer faruk dönmezle hamza'yı bende beğenirim ama bütün çizer ekibini yazmıyım dedim :D

valla ben gülüyorum :) cafcaf neden güldürmüyor diye de bir soru dolaşıyo, onları anlamıyorum.

süpersin şeyma. cafcafa gülen tek insan benim sanıp kendime deli muamelesi yapıordum beni bu dertten kurtardığın için teşekkürler :D nefretim everesti nasıl nasıl nasıl unuturuuuum!!!

işte bunu bilmiordum. ne güzel işte cafcaf sınır tanımıor :D
Ayrıca Emre Bilgiç'i çok severim . Ki şansıma bakın, aynı okulda olduğumuzdan, kendisinden karikatür dersi alma bahtına ermiştim pammık gibi bi insan (:
çok pis kıskandım snei şu aann! hangi okul? nerede? ne zaman? karikatürden zırnık anlamayan biri olarak o kursu basmak istedim :D

12 Mart 2012, 21:00:31
Yanıtla #13
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
akif resmen bu yorumu yazarkenki çocuksu mutluluğun gözümün önüne geldi resmen  :delikiz:
çocuksu mutluluğum mu dedin :D fotoğrafı çekinirken hiç de mutlu değildim aslına bakarsan :D hehe

12 Mart 2012, 21:26:35
Yanıtla #14
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
o nasıl oluor? çekinirken mutlu değilsen nasıl burda çok mutluca paylaşıosun :karisik:

12 Mart 2012, 21:46:11
Yanıtla #15
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
belki sonradan iyi ki çekinmişim demişimdir :D

12 Mart 2012, 23:02:34
Yanıtla #16
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 43 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
cafcafa gülen tek insan benim sanıp kendime deli muamelesi yapıordum beni bu dertten kurtardığın için teşekkürler :D

merak etme fatmacım bizden başka gülenler de var :)

13 Mart 2012, 22:24:37
Yanıtla #17
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
Genç Dergisi'nin yan eki olarak yayınlanıyodu uzunca bir süre ozamanlar okurdum.. ama sonra bulamadığım için okuyamadım daha..

25 Nisan 2012, 17:58:22
Yanıtla #18
cafcaf heryerde satılıyor:) bulamazsanız sabah gazetesi satılan bir yerden isteyebilirsiniz sonraki gün getirtiyorlar.Ayrıca gayet güzel güldürüyor özellikle Nefretim Everest :)

25 Nisan 2012, 18:03:04
Yanıtla #19
Facebook'ta da beğenmeye üşeniyordum iyi oldu fatimas hand senin vesilenle beğeneyim şimdi  :)
 cafcaf hiçbir şey yapmasa bir hamza, bir ömer faruk dönmez kazandırmıştır bize

beğenmeye üşenmek nedir morom ya :D ömer faruk dönmezle hamza'yı bende beğenirim ama bütün çizer ekibini yazmıyım dedim :D

süpersin şeyma. cafcafa gülen tek insan benim sanıp kendime deli muamelesi yapıordum beni bu dertten kurtardığın için teşekkürler :D nefretim everesti nasıl nasıl nasıl unuturuuuum!!!

işte bunu bilmiordum. ne güzel işte cafcaf sınır tanımıor :D
Ayrıca Emre Bilgiç'i çok severim . Ki şansıma bakın, aynı okulda olduğumuzdan, kendisinden karikatür dersi alma bahtına ermiştim pammık gibi bi insan (:
çok pis kıskandım snei şu aann! hangi okul? nerede? ne zaman? karikatürden zırnık anlamayan biri olarak o kursu basmak istedim :D
Emre Bilgiç Bilkent üniv.'de okuyor:)

25 Nisan 2012, 22:50:37
Yanıtla #20
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
Emre Bilgiç Bilkent üniv.'de okuyor:)
evet söylemişlerdi bunu. sen de mi oralısın yoksa :)

ayrıca yetkililere sesleniyorum! küfürlü mizah dergisi etiketi nedir? bir esprisi var da ben mi anlamadım :D

Etiket: