GönderenKonu: Facebooktaki isam bachiri sayfası  (Okunma sayısı 4988 defa)

09 Ocak 2012, 22:01:23
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
facebookta bir ara milleti kandırmak için ve daha çok kişi beğensin diye official olarak geçen bir sayfa vardı.sayfayı kuran çocuk danimarkada yaşıyor ve sanırsam ermeni asıllı.daha sonra çocuk beni arkadaş olarak ekledi ve benim de sayfayı beğenmemi istedi.bunun üzerine çocuğu uyarıp official yazısını kaldırmasını istedim.düzeltmiş ama yine de beğenmedim sayfasını çünkü bir kere gözüm tutmamıştı :) ermeni olması beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor açıkçası ama beni ilgilendiren bir şey var ki bugün paylaştığı bağlantı idi.öncelikle sayfanın linki şu: https://www.facebook.com/pages/Isam-Bachiri/154545787948246
kendi profilinde paylaştığı bağlantı da şu:
http://turkishflagburn.do.am/
girince veya hatta girmeden sitenin ne işe yaradığını anlayabilirsiniz :) siteye girip türk bayrağı yakılıyor ve sayaç bunu sayıp bu zamana kadar kaç tane bayrak yakıldığını yazıyor.bu adamlarda bunu görüp tatmin oluyor heralde.
belki bu fikrimi çocukça bulanlar olabilir ama bana gayette dokundu açıkçası.beğenen arkadaşlar dislike ederse veya beğenmiş olan tanıdıklarına ettirirse sevinirim.zaten o sayfadan herhangi bir haber falan alacağınız yok.gereken haberleri bizim sayfalarımızda fazlasıyla veriyoruz.o da kopyala yapıştır yapıyor :) hatta şu an kullandığı profil resmi direk olvideo'nun sayfasında paylaşılan resim.
tabi yine takdir size kalmış ama çocuğun ne mal olduğunu bildiğimden dikkate almak isteyenler için bu bilgiyi vermek istedim.
bu arada şunu diyenler olursa:ama bazen dini şeyler paylaşıyor sayfadan
bunun sebebi de yakın zamanda faslı bir moroyu da admin yapmış olması.zaten bana da dakka başı beğen daveti gönderip duruyor :)
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2012, 22:06:37 Gönderen: kArAkiF »

09 Ocak 2012, 22:09:36
Yanıtla #1
  • Çaylak Moro
  • **
    • djlek.1002
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
 ilginç.......begenmekten vaz caydım o zaman.....çok şaşırdım doğrusu

09 Ocak 2012, 22:17:35
Yanıtla #2
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
asıl ilginç olan, sayfayı en fazla beğenen ülke sıralamasında fas ve danimarkadan sonra Türkiye geliyor :)

09 Ocak 2012, 22:20:13
Yanıtla #3
  • Çaylak Moro
  • **
    • djlek.1002
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
bence de bu daha bi ilginç......dikkat cekmediği için olabilir.....dikkat etseler kayıtsız kalmazlardı die düşünüyrm....

09 Ocak 2012, 22:23:26
Yanıtla #4
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
evet işte bence de öyle.zaten beğenenleri suçlamıyorum çünkü öğrenebilecekleri bir yer yoktu :) ben öyle öğrenmiş olunca, söyleyeyim de dikkate almak isteyenlerin aklında bulunsun dedim :)

09 Ocak 2012, 22:32:46
Yanıtla #5
  • Çaylak Moro
  • **
    • djlek.1002
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
tşk ederz bilgilendirme için :)

10 Ocak 2012, 00:26:27
Yanıtla #6
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
akif tebrikler uzun zamandır yazmak isteyipte bi türlü yazamadığım bi konuyu actığın için. aynı isam sayfası hakkında konusucaktım bende. ben bahsettiğin çocuktan diilde faslı arkadastan haberdarım. bnm hoşuma gitmeyen de şu: mesela kız kendi profilinde ım sad diyor sonra giriyor isam profilinden aynı seyi yazıyor. yada isam bachiri ile alakalı olmayan seyleri sadece kendi zevkine göre paylaşıyor. ve cidden o sayfayı ofiicial sanan morolar var. yani bu kadar kafalarına göre sayfayı yönetmemeliler bence. beni uzun zamandır rahatsız eden bi durumdu konu acılınca buraya yazıyım dedim. dislike etmek yeterlimi acep? uyarmak lazımmıdır? :D

10 Ocak 2012, 00:32:48
Yanıtla #7
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
ben bilmem isterseniz birşeyler deyin nasıl olsa takip edenler uğraşıyor bu gereksiz paylaşımlarla de pek onlarla muhattap olmakla uğraşamiyacam.isteyen takip etmeyi verir kurtulur :) arkadaşlarınızı da takip ettirmeyiverin:)
yalnız bişey dicem fatma, bence sen de bu profili official sanıyordun önceden :D çünkü senin resim seçildiğinde bu profile yazdığın yorumları hatırlar gibiyim sanki :D

10 Ocak 2012, 00:54:03
Yanıtla #8
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
ben bilmem isterseniz birşeyler deyin nasıl olsa takip edenler uğraşıyor bu gereksiz paylaşımlarla de pek onlarla muhattap olmakla uğraşamiyacam.
ben hiç teşebbüs edemem böyle bişeye kız zaten nefret ediyo benden resmim secildiğinden beri bide bunun için laf etsem artık hesabımı falan hacklemeye kalkar heralde :D
yalnız bişey dicem fatma, bence sen de bu profili official sanıyordun önceden :D çünkü senin resim seçildiğinde bu profile yazdığın yorumları hatırlar gibiyim sanki :D
birincisi eski cehalet anılarımı acıp yine yüzümü kızartma :D official sandığım zamanlar vardı ama OL sayfasını keşfetmeden önceydi taammı :D ikincisi gittim üşenmedim buldum resmimi ve altına yaptığım yorumu  it is mine it is mine:))) so happy:D cümlesinden official sandığımı nasıl çıkardın şaştım :D

10 Ocak 2012, 01:05:52
Yanıtla #9
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
hehe bırak bu işleri şimdi :D ama o öyle bi "so happy its mine" deyişti ki bak isam ben burdayım hani banada bi teşekkür etsen fena olmaz diyişiydi :D ayrıca da o zamanlar tamamen isammış gibi davranıyordu, yok şuraya gittik, yok fotoğraf upload ediyoruz gibisinden.ayrıca yazdığın en az bir yorum daha olduğuna eminim :D ve beğenmelerini de göz önüne alırsak onu isam sandığından da eminim  :music:  :coolboy:

10 Ocak 2012, 01:18:14
Yanıtla #10
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
so happy its mine ın maksadı evet OL adımı geçirip teşekkür etmemiş olabilir ben de inat diilmi her yere benim di o benim efektini katarım idi. yani sayfayı isamın sanmakla hiç alakası olmayan bi düşünce bu bir. :D ayrıca farkettinmi bilmem bir resmi OL paylaşır beğenirim outlandishtr paylaşır beğenirim cornershop carnival paylaşır beğenirim isam bachiri paylaşır beğenirim morolar paylaşır yine beğenirim yani bnm beğenilerimi kriter alırsan işin içinden cıkamazsın bu da iki. :D şimdi hala aynı seyi ileri sürmek için nasıl bir saçmalama geliyor merakla bekliorum bu da üç :D

10 Ocak 2012, 01:23:56
Yanıtla #11
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
ortada kendini isam olarak tanıtan birine yazılan yorumlar var kızım bak :D tamam son kozum geliyor.yemin et daha da bişey demiycem :D ben senin içini bilirim içini

10 Ocak 2012, 01:33:52
Yanıtla #12
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
iyice sacmalamayı bi nevi pes etmek olarak kabul ediorum :D

10 Ocak 2012, 11:29:43
Yanıtla #13
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
eski cehalet anılarımı acıp yine yüzümü kızartma :D official sandığım zamanlar vardı

ay biz niye hala tartışıyoz ki :d şimdi söyle sandın mı sanmadın mı? evet mi hayır mı :D

10 Ocak 2012, 11:39:15
Yanıtla #14
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
tam bir habercisin ha! asıl acıklama yaptığım kısmı atlayıp işine gelen kısmı almış bak :D evet official sanıodum ben bunu reddetmiorum ki. face hesabımı yeni aldığım zamanlardı insanların senin gibi feyk hesabı kullandığını bile bilmiodum yani o kadar kısa bi süreydi ki neden bu kadar üstünde durduğumuzu bile anlamıorum  :karisik:

10 Ocak 2012, 11:40:36
Yanıtla #15
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
yani evet sen şunu baştan kabul etsen bu kadar uzamayacaktı bak :D :p

10 Ocak 2012, 11:45:35
Yanıtla #16
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
 wtf ben zaten kabul ediodum ama sen ısrar ettin SOR albümünün çıkışıyla Rock All Day klibi arası bişeydi yani sandığın gibi yıllaaaaaaaar boyu süren bişi değildi  :D got it?  ;)

10 Ocak 2012, 13:06:24
Yanıtla #17
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
içinde "yıl" kelimesi geçen bi cümlemi bulursan dişimi kırcam :D

10 Ocak 2012, 19:29:52
Yanıtla #18
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
diş deme banaa! diş deme :D yıl kelimesini kullanmamış olman ifade etmediğin anlamına gelmiyo :p

10 Ocak 2012, 19:45:59
Yanıtla #19
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
şimdi yeni bi tartışma başlatayim mi??

10 Ocak 2012, 19:58:21
Yanıtla #20
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
:p baydın. nedir bu tartışma hevesi sende?

10 Ocak 2012, 20:45:10
Yanıtla #21
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    524 Kere Beğenildi
hevesli olsam sana sormadan başlatırdım tamam mı :D

11 Ocak 2012, 18:31:42
Yanıtla #22