GönderenKonu: teamviewer 7 - uzaktan destek - yardım programı  (Okunma sayısı 2904 defa)

27 Aralık 2011, 23:57:07
  • Teknik Sorumlu
  • İnaktif Moro
Programı kurduktan sonra program tarafından otomatik olarak verilen , her yeniden acilista degisen, ya da kendi belirleyeceginiz sabit sifreyi ve yine sabit ID numarasını destek alabileceginiz kisiye (guvenilir olması yararınızadır) bildirmeniz gerekir. Bu sayede karsidaki kisi kendi bilgisayarini kullanir gibi bilgisayarinizi yoneterek sorununuzu cozebilir. Verdigim link programin yayimci kurulusunun kendi web sitesidir. Fikrimi soran olursa da son derece guvenli. gerisi size kalmistir tabii ki..
 Indirme linki:

http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup_tr.exe
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2011, 00:02:48 Gönderen: zrEE »

28 Aralık 2011, 04:53:25
Yanıtla #1
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    523 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
benzer görev gören birde LogMeIn diye bir program vardı. 2 bilgisayara da yüklüyordun programı, sonra kendi hesabınla yüklediğin diğer bilgisayara erişiyordun.
tabi aklımada lisedeki okul bilgisayarlarına bu programı yüklediğim geldi şimdi :D ama ben bunu hiç  yardım amacıyla kullanmadım o başka :) eve gittiğimde kotalı olan adsl'mden film indiriyordum varmı böyle bir zevk :p hem okulun interneti de hızlıydı, filmleri indirip indirip sabahleyin okula geldiğimde flash'a atıyordum. tabi arada evden girip arkadaşlar okul bilgisayarlarında neler karıştırıyor diye de casusluk yaptığım oluyordu :D

28 Aralık 2011, 05:31:09
Yanıtla #2
  • Çevirmen
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 57 Mesajı Toplam
    110 Kere Beğenildi
tabi arada evden girip arkadaşlar okul bilgisayarlarında neler karıştırıyor diye de casusluk yaptığım oluyordu :D
yok yok sen kesin bizim mesajları ve şifreleri görebiliyon :p

28 Aralık 2011, 10:23:09
Yanıtla #3
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    523 Kere Beğenildi
hehehe :D kişiliğim liseden bu yana çok değişti ya :D o mesajım size yanlış bir izlenim vermiş olmasın :p

28 Aralık 2011, 11:13:48
Yanıtla #4
  • Çaylak Moro
  • **
  • 20 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Bunu iyi amaçla kullanan azdır ya :D  Akif sende az değilmişsin ne diyim :P

28 Aralık 2011, 11:55:17
Yanıtla #5
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    523 Kere Beğenildi
bu biraz şeye benziyo, bitane program vardı tam sürümü paralı programların crackini veya serialini bulan.ona da "eğer satın almış olduğunuz programın şifresini kaybettiyseniz bu program o şifrelerinizi bulmak için, eğer başka amaçlar için kullanırsanız biz sorumlu değiliz" gibisinden bişi diyorlardı.acaba kaç kişi o amaçla kullanmıştır :)

30 Aralık 2011, 00:59:18
Yanıtla #6
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
hahaha akifin eteğindeki taşlar dökülüomu yoksaa :D lafı da değiştirmeye çalısıyo falanca programın kullanım amacıyla :D

Etiket: team teamviewer uzak destek