GönderenKonu: İsteyenin Bir Yüzü..!  (Okunma sayısı 2144 defa)

20 Aralık 2011, 20:12:06
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
*Öncelikle; bir forumda iletişimde en büyük rolü smileyler oynuyo bence o yüzden muhabbetler arasındaki akıcılık ve kendini daha rahat ifade etme adına forumun smiley paketinin biraz daha genişletilmesinin daha iyi olabileceği kanaatına varmış bulunmaktayım..  :)))

*sonracığıma gördüğüm kadarıyla çoğu moromuzun hala kendini ifade eden güzel bir avatar ve imsa seti yok hatta çoğu boş..bu konuda isteyene yardımcı olabilmekle beraber bu gibi güzel sanatlar için ayrılmış bir kategoride olmadığını fark edip "FANART" başlığının açılmasını taleb ediyorum.. :dımdım: :bye:

*ayrıca değerli gurup üyelerimizin fotoğraflarının paylaşımının tek bir topice sıkıştırılmayıp resimler için forum içerisinde de ayrı bir kategori açılıp daha rahat ve geniş bir yelpazede arşivlemenin hem forum kullanımı adına hemde istenilenin daha rahat bulunabilmesi adına ayrıca yorum yapmanında daha rahat olacağı bir "Gallrey" kategoriside iyi gider diye içimden de geçirmiyo değilim.. O:-)

20 Aralık 2011, 21:59:47
Yanıtla #1
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
gümbür gümbür bir moro geliyo anlaşılan :) bu kadar talepte bulunulduğuna göre :D aslında ben smileylerin azlığından gayet memnundum ama :D

20 Aralık 2011, 23:20:28
Yanıtla #2
  • Çevirmen
  • Has Moro
  • 151 Mesajı Toplam
    314 Kere Beğenildi
"fanart" kulağa hoş geliyor :yuppi:

20 Aralık 2011, 23:21:34
Yanıtla #3
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
gümbür gümbür bir moro geliyo anlaşılan :) bu kadar talepte bulunulduğuna göre :D aslında ben smileylerin azlığından gayet memnundum ama :D

aslında aklımda daha çok şey var tabi ki ama ilk anda çok yüklenmiş gibi olmasın diye ağırdan alıyorum..x)
 forumun kullanım alanı ne kadar çok olursa üyeler için çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı olduğu kanaatındayım çünkü. yerli morolar olarak toplanıcağımız biryere ihtiyacımız vardı ve bu site sağolsun imdasımıza yetişti, o yüzden ben uzun ömürlü olmasını istediğimden bir forumda neler olur diye düşünüp nacizane fikirlerimi sunuyorum.. x)

smiley kullanmayı mı sevmiyosun yoksa seçim yapmakta zorlanıcağın için mi azıyla yetiniyosun.. xD

21 Aralık 2011, 10:32:14
Yanıtla #4
  • Üstad Moro
  • 168 Mesajı Toplam
    248 Kere Beğenildi
hoş geldin o zaman :P smiley kullanımını sevmiorum ben çok göz yoruor bence. az olsun öz olsun daha iyi :)

02 Ocak 2012, 13:27:49
Yanıtla #5
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    523 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
son olarak smiley paketini de genişletmiş bulunmaktayız :D ben yardımcı olayim :D
 :astalavista: :utanmis: :caveman: :aksakalli: :karisik: :cigara: :dans: :delikiz: :cadikiz: :kalpver: :gulver: :happy: :kalp: delirockcı :music: :coolboy: :cool: :kizvebalik: :bakimli: :happy2: :öpöp: :donersandalye: :korsan: :beyazatliprens: :ayip: :morgöz: :papatya: :party: :makyaj: :rocker: :kartopu: :superman: :burunkaristirma: :yaprak: :kafa1500:

başka önerileriniz var ise bekleriz :)

03 Ocak 2012, 16:41:46
Yanıtla #6
  • Hatırı Sayılır Moro
  • 60 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
    • outlandart.tumblr
başka önerileriniz var ise bekleriz :)

işe yarar ve oldukça kullanışlı birkaç gif derledim bende... :delikiz:

http://www.mediafire.com/?r21hs7h818jeorf

03 Ocak 2012, 16:53:09
Yanıtla #7
  • ~El Moro~
  • Yönetici
  • Üstad Moro
    • kArAkiF2
  • 285 Mesajı Toplam
    523 Kere Beğenildi
    • Türk Moroların Buluşma Adresi...
tamam en yakın zamanda onları da ayarlıyayim madem :)

Etiket: