Türk Moroların Buluşma Adresi - Tek Türkçe Outlandish Forumu OutlandishTR.com Oyun Havaları
Pages: 1
Devamı Sende By: smee Date: 26 Ocak 2012, 12:19:46
öyküyü bırakılan yerden, bir iki cümleyle devam ettiriyoruz, sonunun nerelere varacağını hep beraber izliyoruz.

Elimdeki Outlandish konser biletini arkadaşımın burnuna doğru salladım ki kokusunu içine çekebilsin ve gözlerindeki kıskançlık parıltıları ortamı aydınlatsın. Allah'ın sopası yok tabi. O an aniden esen rüzga,r bileti elimden uçurmasın mı? Ağzım açık önce havalanışını izledim, sonra da komşumuz olan huysuz teyzenin açık penceresinden içeriye girişini.

Ynt: Devamı Sende By: reyyan_c Date: 29 Ocak 2012, 01:28:14
belime kadar sarktığım camdan biletime bakmaya çalışırken, huysuz komşu teyzenin sertçe camı kapatışını gördüm. kapıya doğru koştum, merdivenleri inerken duyduğum anahtar sesi kalp atışımı 2 ye katladı. aşağı indiğimde gördüğüm manzara tam da aklıma gelendi, huysuz teyze evden çıkmış, kapıyı kitliyordu.
onu eve girmeye nasıl ikna edebilirdim ?
Ynt: Devamı Sende By: smee Date: 29 Ocak 2012, 08:43:11
yüreğim ağzımda, ne yapacağımı düşünürken aklıma pencereye dayadığım merdiven geldi. hemen olay mahalli olan odaya koştum. pencereyi açtım ki ne göreyim? uyuz huysuz teyze merdiveni kaldırmış, karşıma geçmiş bana sırıtıyor. ben daha aklımı toparlayamadan teyzem bileti cebinden çıkarıp bana gösterdi. sonra telefonundan rock all day i çalmaya başladı. müzikle ahenk içerisinde hoplayıp zıplayarak ordan uzaklaştı.
Ynt: Devamı Sende By: outlandsami Date: 02 Şubat 2012, 20:35:18
o sırada sinirden çatlamak üzereydim ki o hoplaya hıplaya danseden kadın birden belediye çukuruna düşmez miii :D aaa çok üzüldüm şimdii napsam acabaa koşarak yanına geldim  naber moruk ay yani sey morocuk havalar nasıl orda :D kurtar beni yavrucuuum burdaan evet kurtarabilirim o kadar yetenekliyim ama sence ben bunu yapacakmıyım ?? :D
Ynt: Devamı Sende By: smee Date: 03 Şubat 2012, 06:15:15
:D keyifli kahkahalarımla irkilerek kendime geldim. hayal kurmak güzeldi ama artık şu evden çıkmanın bir yolunu bulmalıydım :p pencereden aşağı baktım. yok, atlamam mümkün değildi. etrafa baktım. şu evin etrafında hiç mi insan dolaşmaz? cep telefonum nerde benim? off çantamda kaldı tabii. ben derin düşüncelere dalmışken kurtarıcım ufukta gözüktü. aslan arkadaşım! beni yalnız bırakmaya gönlü razı olmayınca geri dönmüştü.